Staňte se naším fanouškem!
cs | en

Podívejte se na novou ukázku z filmu Masaryk!

Zveřejnějume další ukázku k filmu Masaryk, který bude exkluzivně uveden od 25. 12. do 31. 12. 2016 v kině Lucerna.

Oficiálně uvedení ve všech kinech bude pak až 9. 3. 2017, proto neváhejte a rezervujte si vstupenky na představení již teď!!

Speciální uvedení filmu Masaryk

Začal předprodej lístků na exkluzivní uvedení filmu Masaryk od 25.12. - 31.12. 2016 v kině Lucerna!
Neváhejte a kupte si lístky již teď!

Lístky k prodeji zde: 
http://www.kinolucerna.cz/klient-263/kino-68/stranka-2745/film-119727

Více na: MASARYK

Tisková konference k filmu Masaryk

Dne 20. 10. 2016 proběhla v dopoledních hodinách v malém sále kina Lucerna tisková konference k filmu Masaryk.

Nový snímek režiséra Julia Ševčíka MASARYK, věnovaný jednomu životnímu období diplomata a politika Jana Masaryka vstoupí do kin 9. března 2017. V titulní roli filmu Masaryk se představuje v jedné ze svých nejlepších úloh v kariéře mimořádný český herec Karel Roden. V dalších úlohách uvidíme plejádu domácích hereckých osobností v roli skutečných historických postav – Oldřicha Kaisera jako prezidenta Edvarda Beneše, Jiřího Vyorálka jako Konráda Henleina, Roberta Jaškówa jako Emanuela Moravce. V roli jedné z Masarykových přítelkyň se vrací do českého filmu modelka Eva Herzigová. Dále hrají Emília Vášáryová, Zuzana Krónerová, Martin Hoffman.

Česko-slovenský film Masaryk vznikl v produkci společnosti IN Film a Rudolfa Biermanna s účastí řady zahraničních herců. Psychiatra Steina hraje německý herec a spisovatel Hanns Zischler, jeden z hereckých představitelů slavného Spielbergova dramatu Mnichov. Další se objevují jako významné osobnosti dobové politiky a kultury – spisovatelku a Masarykovu pozdější snoubenku Marcii Davenportovou vytvořila španělská herečka Arly Joverová (Blade, Muži, kteří nenávidí ženy), ministerského předsedu Chamberlaina hraje britský herec Paul Nicholas, britského ministra zahraničí Halifaxe Dermot Crowley, (Babel, seriály Luther, Raw), francouzského ministra Bonneta Milton Welsh (Grand Hotel Budapest, Muž ve stínu).

Vybíjenou vidělo za první týden přes 60 000 diváků.

První místo v návštěvnosti českých kin za první víkend obsadila Vybíjená s velmi slušným výsledkem 57 250 diváků. Vybíjená měla premiéru 12.3.2015. Více na

 

Premiéra Vybíjené v Londýně

Premiéra Vybíjené v Londýně

V sobotu 7.3. proběhla předpremiéra filmu Vybíjená v Lonýnském kině The Prince Charles Cinemě. Na film se přišel podívat i hvězdný Woody Harrelson. O premiéře informovali i novinky.cz.

Vybíjená přináší nový trailer

Můžete se těšit na novou komedii filmu Vybíjená režiséra Petra Nikolaeva podle románu Michala Viewegha, která přijde do kin 12.3.2015. O filmu napsali novinky.cz, reflex i další. 

Andělé všedního dne na festivalu ve Varšavě

Andělé všedního dne budou uvedeny na prestižním Varšavském mezinárodním filmovém festivalu, který byl v roce 2009 Mezinárodní federací producentů zařazen do kategorie A. Festival se uskuteční od 10. do 19. října 2014 a Andělé všedního dne se na něm představí 10. a 12. října v sekci Zvláštní projekce.

Alice Nellis k uvedení snímku v Polsku a k festivalové atmosféře prozradila: Zájem festivalu mě vždy potěší. Festivalové publikum jsou většinou diváci, kteří se o film opravdu zajímají a mají přehled, takže je to publikum náročné. Myslím, že v Polsku má film velkou tradici a i v dnešní době si drží status umění, což není samozřejmost, a proto je účast na tomto festivalu velkou ctí.

První ochutnávka "Vybíjené"

Připravujeme pro vás nový film Petra Nikolaeva "Vybíjená" podle stejnojmenného románu Michala Viewegha a teď můžete vidět první krátkou upoutávku. Spolu s několika fotkami z filmu. Teaser exkluzivně přineslo idnes

Slavnostní premiéra filmu Andělé všedního dne

Slavnostní premiéra filmu Andělé všedního dne

Dne 30.9. se v kině Lucerna uskutečnila slavnostní pražská premiéra nového filmu Alice Nellis "Andělé všedního dne".  

Finále Plzeň 2014

Revival se utká o Zlatého ledňáčka pro Nejlepší film na festivalu českých filmů Finále 2014 v Plzni. Na festivalu se bude promítat 30. dubna!!!