Staňte se naším fanouškem!
cs | en

Revival získal 11 nominací na Českého lva 2013

Na 21. ročníku Českého lva získal Revival 11 nominací. Nominace za Nejlepší film - Rudolf Biermann, Režie - Alice Nellis, Scénář - Alice Nellis, Hudba - Jan Ponocný, Střih - Filip Issa, Zvuk - Viktor Ekrt a Matthew Gough, Kostýmy - Katarína Hollá, Hlavní mužská role - Miroslav Krobot a Marián Geišberg, Hlavní ženská role - Zuzana Bydžovská a Vedlejší ženská role - Jenovéfa Boková. 

Americká premiéra Revivalu

Revival bude mít premiéru v Americe na festival v Santa Barbaře. V průběhu festivalu se film bude promítat třikrát. 

31.1. v 10:00 Metro 4 Theatre 1

1.2. v 19:40 Metro 4 Theatre 3

4.2.v 11:00 Lobero Theatre 

Andělé - fotky z natáčení

Podívejte se na výběr fotografií z natáčení nového filmu Alice Nellis Andělé.

Andělé - poslední natáčecí den

26.10. 2013 padla poslední klapka filmu Andělé. Ve filmu se můžete těšit na čtveřici Andělů v podání Mariána Labudy, Vladimíra Javorského, Vojtěcha Dyka a Elišky Křenkové. Smrtelníky pak stvární Boleslav Polívka, Zuzana Bydžovská, Václav Neužil nebo Klára Melíšková. 

Andělé - první natáčecí den

V pondělí 26.8. i přes nepřízeň počasí padla první klapka natáčení nového celovečerního filmu Alice Nellis Andělé. Námětem filmu je román Michala Viewegha Andělé všedního dne. 

Revival Večírek na festivalu v Karlových Varech

Kapela Smoke zahrála na premiérovém večírku ústřední písničku našeho nejnovějšího filmu Revival. 

In Film slaví dvacetileté výročí!

In Film vám přináší svoji novou výroční znělku. 

Diváckou cenu Práva na MFF Karlovy Vary ovládla Alice Nellis a její Revival

Pořadí v Divácké ceně Práva se nejdříve během festivalu příliš neměnilo. A potom do poslední chvíle nebylo jasné, jak vše skončí. Hlasy jsou konečně sečteny, vítěz je znám. Nejvíc diváky karlovarského festivalu oslovil nový snímek Alice Nellis Revival.

zdroj: NOVINKY.CZ

Světová premiéra Revivalu na MFF Karlovy Vary

Světová premiéra Revivalu se uskuteční 5.7. v rámci nesoutěžní části hlavního programu 48. ročníku MFF Karlovy Vary. V kinech ho pak můžete vidět od 11.7. v distribuci Bontonfilmu. 

Trailer REVIVAL v kinech od 11.6.2013

Konečně se můžete podívat na první delší ochutnávku z nového filmu Alice Nellis REVIVAL. A buďte si jisti "Nikdy to nekončí".