Staňte se naším fanouškem!
cs | en

Andělé všedního dne na festivalu ve Varšavě

Andělé všedního dne budou uvedeny na prestižním Varšavském mezinárodním filmovém festivalu, který byl v roce 2009 Mezinárodní federací producentů zařazen do kategorie A. Festival se uskuteční od 10. do 19. října 2014 a Andělé všedního dne se na něm představí 10. a 12. října v sekci Zvláštní projekce.

Alice Nellis k uvedení snímku v Polsku a k festivalové atmosféře prozradila: Zájem festivalu mě vždy potěší. Festivalové publikum jsou většinou diváci, kteří se o film opravdu zajímají a mají přehled, takže je to publikum náročné. Myslím, že v Polsku má film velkou tradici a i v dnešní době si drží status umění, což není samozřejmost, a proto je účast na tomto festivalu velkou ctí.

První ochutnávka "Vybíjené"

Připravujeme pro vás nový film Petra Nikolaeva "Vybíjená" podle stejnojmenného románu Michala Viewegha a teď můžete vidět první krátkou upoutávku. Spolu s několika fotkami z filmu. Teaser exkluzivně přineslo idnes

Slavnostní premiéra filmu Andělé všedního dne

Slavnostní premiéra filmu Andělé všedního dne

Dne 30.9. se v kině Lucerna uskutečnila slavnostní pražská premiéra nového filmu Alice Nellis "Andělé všedního dne".  

Finále Plzeň 2014

Revival se utká o Zlatého ledňáčka pro Nejlepší film na festivalu českých filmů Finále 2014 v Plzni. Na festivalu se bude promítat 30. dubna!!!

 

 

 

Revival získal 11 nominací na Českého lva 2013

Na 21. ročníku Českého lva získal Revival 11 nominací. Nominace za Nejlepší film - Rudolf Biermann, Režie - Alice Nellis, Scénář - Alice Nellis, Hudba - Jan Ponocný, Střih - Filip Issa, Zvuk - Viktor Ekrt a Matthew Gough, Kostýmy - Katarína Hollá, Hlavní mužská role - Miroslav Krobot a Marián Geišberg, Hlavní ženská role - Zuzana Bydžovská a Vedlejší ženská role - Jenovéfa Boková. 

Americká premiéra Revivalu

Revival bude mít premiéru v Americe na festival v Santa Barbaře. V průběhu festivalu se film bude promítat třikrát. 

31.1. v 10:00 Metro 4 Theatre 1

1.2. v 19:40 Metro 4 Theatre 3

4.2.v 11:00 Lobero Theatre 

Andělé - fotky z natáčení

Podívejte se na výběr fotografií z natáčení nového filmu Alice Nellis Andělé.

Andělé - poslední natáčecí den

26.10. 2013 padla poslední klapka filmu Andělé. Ve filmu se můžete těšit na čtveřici Andělů v podání Mariána Labudy, Vladimíra Javorského, Vojtěcha Dyka a Elišky Křenkové. Smrtelníky pak stvární Boleslav Polívka, Zuzana Bydžovská, Václav Neužil nebo Klára Melíšková. 

Andělé - první natáčecí den

V pondělí 26.8. i přes nepřízeň počasí padla první klapka natáčení nového celovečerního filmu Alice Nellis Andělé. Námětem filmu je román Michala Viewegha Andělé všedního dne. 

Revival Večírek na festivalu v Karlových Varech

Kapela Smoke zahrála na premiérovém večírku ústřední písničku našeho nejnovějšího filmu Revival.