Staňte se naším fanouškem!
cs | en

Focení plakátu k filmu Revival

Dne 27.4.2013 proběhlo focení filmového plakátu filmu Revivalu. Média o této události informovala, reportáž si můžete přečíst na tomto odkazu

Oficiální teaser filmu Revival

Exklusivně Vám přinášíme oficiální teaser filmu Revival, který již brzy uvidíte i v kinech.

Teaser Revival

První upoutávka k novému filmu Revival

Zde můžete vidět první upoutávku nového filmu Alice Nellis, který bude mít premiéru v červenci 2013. A exkluzivně i fotografie z natáčení filmu. 

Poslední natáčecí den nového filmu REVIVAL


1.11.2012 proběhl poslední natáčecí den nového filmu režisérky Alice Nellis Revival. Tento den byl velmi netradičním natáčecím dnem. Natáčelo se na živém koncertě Nightwork v Sasazu. O této události informovala i  idnes a ČRO

Probíhá natáčení filmu Alice Nellis REVIVAL

17.9.2012 začalo natáčení nového filmu Alice Nellis Revival. V hlavních rolích se objeví Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg a Vojta Dyk. Po jejich boku se objeví Zuzana Bydžovská, Jenovéfa Boková, Lucie Žáčková a Jana Hubinská. 

Více: kultura.idnes.czceskatelevize.cz, tyden.cz

 

SVATÁ ČTVEŘICE

Film Jana Hřebejka SVATÁ ČTVEŘICE byl zařazen do programu Mezinárodního filmového festivalu ve Vancouveru (Vancouver International Film Festival - www.viff.org; 27. 9. - 12. 10. 2012).

SVATÁ ČTVEŘICE

Film Jana Hřebejka SVATÁ ČTVEŘICE byl promítán na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu (Toronto International Film Festival; www.tiff.net), který se konal v době od 6. 9. - 16. 9. 2012. Do programu byly zařazeny tři projekce a to 7. 9. 2012; 9. 9. 2012, 15. 9. 2012.

Cigán

Cigán

Snímek Cigán byl promítán na filmovém festivalu 55th BFI London Film Festival, který probíhal 12-27 října 2011. Na festival ho navrhnul programový poradce Petr Hames, který je britským filmovým historikem, současným renomovaným odborníkem na problematiku českého filmu 50. a 60. let 20. století. V současnosti působí jako vědecký pracovník na katedře filmových a mediálních studií na univerzitě v Staffordshiru.

www.bfi.org.uk