Staňte se naším fanouškem!
cs | en

In Film slaví dvacetileté výročí!

In Film vám přináší svoji novou výroční znělku. 

Diváckou cenu Práva na MFF Karlovy Vary ovládla Alice Nellis a její Revival

Pořadí v Divácké ceně Práva se nejdříve během festivalu příliš neměnilo. A potom do poslední chvíle nebylo jasné, jak vše skončí. Hlasy jsou konečně sečteny, vítěz je znám. Nejvíc diváky karlovarského festivalu oslovil nový snímek Alice Nellis Revival.

zdroj: NOVINKY.CZ

Světová premiéra Revivalu na MFF Karlovy Vary

Světová premiéra Revivalu se uskuteční 5.7. v rámci nesoutěžní části hlavního programu 48. ročníku MFF Karlovy Vary. V kinech ho pak můžete vidět od 11.7. v distribuci Bontonfilmu. 

Trailer REVIVAL v kinech od 11.6.2013

Konečně se můžete podívat na první delší ochutnávku z nového filmu Alice Nellis REVIVAL. A buďte si jisti "Nikdy to nekončí".

Focení plakátu k filmu Revival

Dne 27.4.2013 proběhlo focení filmového plakátu filmu Revivalu. Média o této události informovala, reportáž si můžete přečíst na tomto odkazu

Oficiální teaser filmu Revival

Exklusivně Vám přinášíme oficiální teaser filmu Revival, který již brzy uvidíte i v kinech.

Teaser Revival

První upoutávka k novému filmu Revival

Zde můžete vidět první upoutávku nového filmu Alice Nellis, který bude mít premiéru v červenci 2013. A exkluzivně i fotografie z natáčení filmu. 

Poslední natáčecí den nového filmu REVIVAL


1.11.2012 proběhl poslední natáčecí den nového filmu režisérky Alice Nellis Revival. Tento den byl velmi netradičním natáčecím dnem. Natáčelo se na živém koncertě Nightwork v Sasazu. O této události informovala i  idnes a ČRO

Probíhá natáčení filmu Alice Nellis REVIVAL

17.9.2012 začalo natáčení nového filmu Alice Nellis Revival. V hlavních rolích se objeví Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg a Vojta Dyk. Po jejich boku se objeví Zuzana Bydžovská, Jenovéfa Boková, Lucie Žáčková a Jana Hubinská. 

Více: kultura.idnes.czceskatelevize.cz, tyden.cz

 

SVATÁ ČTVEŘICE

Film Jana Hřebejka SVATÁ ČTVEŘICE byl zařazen do programu Mezinárodního filmového festivalu ve Vancouveru (Vancouver International Film Festival - www.viff.org; 27. 9. - 12. 10. 2012).