Staňte se naším fanouškem!
cs | en
Báječné léto s Michalem Vieweghem

Báječné léto s Michalem Vieweghem

Společnost IN FILM producenta Rudolfa Biermanna a Švandovo divadlo přicházejí s novinkou – divadelní přehlídkou s názvem Báječné léto s Michalem Vieweghem. Vůbec poprvé bude možné vidět dva z Vieweghových textů – Román pro ženy Biomanželka - přenesené na divadelní jeviště! 

Program
Biomanželka

Biomanželka

Světová premiéra 30. června 2011 ve Velkém sále Švandova divadla

Zdánlivě humoristický, ale rozhodně groteskní a vtipný příběh o tom,  kterak se namistrovaný spisovatel Mojmír postupně propadá na hodnotovém žebříčku své manželky do druhé desítky, aneb jak se popelky mění ve vlčí ženy a co s tím, když ženy čůrají vestoje. Hra o komické srážce dvou životních stylů a představ o tom, jak má vypadat současný normální život.

Vladimír Fekar, dramaturg

 

Jeviště je bojiště, na kterém se střetávají tři silné charaktery.

Každý vyzbrojený ostrými náboji argumentů,...


Román pro ženy

Román pro ženy

Světová premiéra 20.června 2011 ve Velkém sále Švandova divadla

Svět dvaadvacetileté Laury není ničím výjimečný. Malý byt na pražském sídlišti, sdílený navíc s matkou. Ta naštěstí často cestuje po světě, protože nesnáší Čechy, skoro tak jako nesnáší igelitky. Pomalu vyprchávající vztah s Rickiem, který na Národní třídě prodává mobily. Noční telefony od kamarádky, které opět někdo zlomil srdce. A stereotypní život redakce časopisu Vyrovnaná žena. Nic zvláštního… Ovšem jen do okamžiku, než se objeví samotář Oliver. Pro Lauru málem „pan božský“, pro matku stárnoucí lůzr, kterého už nikdy v životě nechtěla...

MEDIÁLNÍ PARTNERPARTNER
Rádio Bonton Proženy.cz Strabag