Staňte se naším fanouškem!
cs | en
Na vlastní nebezpečí

Na vlastní nebezpečí

Download
Sledovanost
Česká republika163 736
Slovenská republika3 845
Česká Republika, 92 min
© 2007 IN Film Praha, Infinity Prague, Media Pro Pictures

Režie:
Filip Renč
Hudba:
Walter Kraft
Kamera:
Petr Hojda
Hrají:
Jiří Langmajer, Filip Blažek, Václav Jiráček, Miroslav Krobot, Lucia Siposová, Marcel Iures, Raluca Aprodu, Ladislav Ondřej, Lamia Beligan, Constantin Barbulescu, Nicodim Ungureanu, Luboš Veselý, Corneliu Jipa, Jana Pidrmanová, Jiří Bábek, Lucie Trmíková, Jan Svěrák

Prodej
CZIN Film Praha
SKIN Film Praha
SvětMedia Pro Distribution

Majitel cestovní kanceláře zaměřené na extrémní sporty získá zajímavou zakázku – sjezd nebezpečné Černé řeky, protékající drsnými kaňony balkánských hor. Klient, který celou výpravu inicioval, má, zdá se, velmi vážný důvod, proč chce jet právě do oblasti, kde kdysi za podivných okolností zahynul jeden český vodák. Pro Sašu je téměř zapomenuté tajemství, spojené s dávnou rodinnou tragédií, dlouholetým traumatem a teď nadešla šance dopátrat se pravdy. Nabídka atraktivního dobrodružství svede dohromady nesourodou skupinu nic netušících lidí, pro které je cesta jen zajímavým výletem. V následujících dnech si ovšem budou muset sáhnout nejen na dno fyzických sil, ale i vyjasnit si sami v sobě, co pro ně znamenají slova jako odvaha, férová hra, přátelství, láska i schopnost vyrovnat se s pravdou, ať je jakákoliv. Rafting se stane soubojem s přírodou, ale i střetem se zákonem, s vlastními silami i vlastním svědomím. Cesta plná vypjatých situací změní každému z posádky zcela zásadně pohled na život.
Vzrušující příběh s tajemnou zápletkou je dynamickou akční podívanou – skupina lidí se utkává v nerovném souboji s divokým přírodním živlem, strážci zákona i hranicemi vlastních možností.