Staňte se naším fanouškem!
cs | en
Sledovanost
Česká republika488 899
Slovenská republika91 496
Česká Republika, 82 min
© 2008 IN Film Praha, Infinity Prague
Režie:
Jan Hřebejk
Kamera:
Jan Malíř
Hrají:
Jiří Macháček, Pavel Liška, Emília Vášáryová, Nina Divíšková, Pavel Landovský, Vlado Hajdu, Roman Luknár, Simona Babčáková, Karel Gott, Halina Pawlowská, Hana Hegerová, Vica Kerekes, Ester Janečková, Přemek Podlaha, Hana Seidlová, Lukáš Příkazký, Štefan Capko, Tomáš Hanák, Jiří Fero Burda, Milan Šteindler, Petr Čtvrtníček, Petr Malásek, Zdeněk Fišer, Vanessa Biermannová, Martina Krátká, Michal Viewegh
Prodej
USMenemshafilms
CAMenemshafilms
PLITI
SvětIN FILM Praha

Nestyda je neromantická komedie o manželství a sexu podle bestselleru Michala Viewegha Povídky o manželství a o sexu. Zároveň je příběhem o rodičích a dětech, ať už je dětem pět nebo jim pomalu táhne na čtyřicítku. Hlavním hrdinou filmu je Oskar, populární moderátor televizní relace o počasí. Jako řada čtyřicátníků se Oskar pokouší neustálými zálety zahnat neodbytně se hlásící krizi středního věku i narůstající manželskou nespokojenost.
Když kvůli flirtu zfalšuje předpověď počasí, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Oskar se ocitá bez práce i bez manželky Zuzany. Bezstarostný život svobodného mládence, protkaný milenkami různých věkových kategorií, však není idylický. Na cestě z extrému do extrému se pak Oskar zaplétá se slavnou zpěvačkou Norou, která je sice krásná, inteligentní a jemná, nicméně je mezi nimi větší věkový rozdíl. Oskar si užívá znovu nabytou svobodu a časem se dostává do velmi podivných a nezáviděníhodných situací.